м.Дніпро, вулиця Глінки, 7

+38 (056) 731 94 94 ygt@ygt.dp.ua
  • Русский
  • English
  • Українська

Наші партнери

Вантажний термінал «Придніпровський»

Вантажний термінал «Придніпровський» розташований у межах м Дніпро, на лівому березі р.Дніпро, за адресою вул. Автопаркова, 5.

Вантажний термінал має зручний автомобільний під’їзд і власну під’їзну колію. Автомобільний під’їзд можливий з боку Києва, Харкова, Донецька, з подальшим транзитом у бік Запоріжжя, Одеси, Миколаєва, та у зворотному напрямку. Близьке розташування двох автомобільних мостів через річку Дніпро дозволяє обрати найбільш оптимальний маршрут. Відстань від терміналу до Південного мосту становить 2,3 км, до Центрального мосту становить 8,5 км. Таким чином, територіальне розташування терміналу дозволяє говорити про те, що він може служити логістичним комплексом, що обслуговує великі міжрегіональні вантажопотоки, так і надавати локальний сервіс, орієнтований на регіон.

Основний склад із двох сторін по всьому периметру обладнаний рампою, що призначена для обробки вантажних автомобілів і залізничних вагонів. Додатково є приміщення побутового призначення, роздягальні для персоналу, душові. Забезпечена цілодобова охорона комплексу та адміністративних приміщень.

 

Місце розташування, адресам. Дніпро, вул. Автопаркова 5
Найменування залізничної станції подачі вагонів на терміналстанція Ігрень
Тип складських приміщеньзалізобетонні конструкції
Кількість поверхів складських приміщень1–2 поверхи з вантажними ліфтами
Допустиме навантаження на 1 м² підлоги3 тонни
Сітка колон
-1 поверхбез колон
-2 поверх6х6 метрів
Висота складських приміщень
-1 поверх12 метрів
-2 поверх6 метрів
Кількість вантажних ліфтів4 шт
Вантажопідйомність ліфтів2 тонни
Загальна площа об’єктів нерухомого майна, яке належить ТОВ «Вантажний Термінал «Придніпровський» (складські, офісні приміщення)близько 14 700 м2
Телефон
+38 (066) 418-66-21 / +38 (067) 559-98-48
Стребуль Людмила Іванівна
E-mail
ygterm@i.ua

 


Складський комплекс «НВП «Тантал»

Об’єкт розташований у межах м. Дніпро, на правому березі р.Дніпро, за адресою вул. Академіка Белелюбського, 24ж.

Складський комплекс являє собою двоповерхову будівлю. На першому поверсі розташований основний склад, на другому поверсі офісні приміщення. Об’єкт розташований на відстані 350 метрів від центрального залізничного вокзалу м Дніпро. Офісна частина-500 м2 (висота стель-3,5 м). Складська частина-500 м2 (висота стель-6 м).

Автономне опалення, кондиціонування, вентиляція, цілодобова охорона, власний паркувальний майданчик, пожежна сигналізація, телефонний зв’язок, інтернет.

На території об’єкта, із зручностями можна розмістити аптечний склад, виставка-продаж техніки, склад автозапчастин та ін.

Телефон
+38 (056) 790-38-55
E-mail
ygt@ygt.dp.ua