м.Дніпро, вулиця Глінки, 7

+38 (056) 731 94 94 ygt@ygt.dp.ua
  • Русский
  • English
  • Українська

Запірно-Пломбувальні Пристрої

Охорона вагонів, контейнерів і складів від несанкціонованого проникнення – одна з найгостріших проблем, з якою роками стикаються вантажовласники. Так, якщо безпеку складу можна забезпечити за допомогою сигналізації, камер відеоспостереження, тощо, то реалізувати повноцінну охоронну систему у вагоні неможливо.

Вирішити це питання допомагають Запірно-Пломбувальні Пристрої (ЗПП). ЗПП встановлюються на вагон вручну, це займає близько 10 секунд, але зняти його без застосування спеціально призначених інструментів не вийде. Оскільки на кожному пристрої викарбуване індивідуальне маркування (серійний номер, найменування перевізника), розкрити вагон, потривожити вантажі накласти пломбу назад вже не вийде – підміну обов’язково буде виявлено під час розвантаження.


Реалізація ЗПП від Югінтертранс

Наша компанія здійснює реалізацію двох моделей запірно-пломбувальних пристроїв одноразового використання «Варта», призначених для охорони контейнерів, кузовів і вагонів різних модифікацій (в тому числі автоцистерн), складів та інших особливих приміщень.

  • ЗПП «Варта – Універсал М» – базова модифікація для застосування на об’єктах, що мають отвори для пломбування діаметром більше 6 мм. Випускається згідно з ТУУ01057491.013–99 з 1998 року. Зарекомендувало себе, як надійна модель, оптимальна у співвідношенні ціни та якості. Витримує зусилля ножиць для різання сталевого канату та зв’язувального дроту з ресурсом не менше 5000 різів.
  • “Варта Л” – більш пізня модифікація ЗПП (ТУУ 28.6–01057491–023–2004) для пломбувальних отворів діаметром більше 3 мм. Містить більше унікальних конструктивних деталей із метою захисту від підробок. Використовується для пломбування спеціалізованих залізничних цистерн (зріджений газ, різні кислоти й луги), а також використовується для пломбування митних складів, автофургонів та інших об’єктів. Розривне зусилля, яке витримує пристрій – не менше 350 кг (3,5 кН).

Обидві моделі ЗПП витримали криміналістичну та пожежно-технічну експертизи МВС України. Успішно використовуються вантажовідправниками в СНД, дозволені до застосування для пломбування вантажів, що йдуть у країни Балтії й Західної Європи: Болгарію, Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину й Чехію.

Якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності. Щоб придбати Запірно-Пломбувальні Пристрої, звертайтеся за телефонами, що вказано у розділі «Контакти». Продаж можливий як у місті Дніпро, так і шляхом відправки у будь який куточок України перевізником «Нова Пошта». Актуальні терміни поставки та ціни ЗПП дізнавайтесь окремо.

Адреса
м Дніпро, вул. Надії Олексієнко, 104, блок 2 (вхід з боку вулиці)
Телефони
+38(067) 405-53-74
+38(067) 635-06-15
E-mail
ygtzpu@i.ua